Swarzędz, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Automatyk (Swarzędz/Września)

Dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Automatyk

Obowiązki:
- utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na produkcji,
- nadzór nad pracą linii produkcyjnych od strony automatyki,
- naprawa i parametryzacja urządzeń parku maszynowego,
- diagnostyka oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- uprawnienia SEP do 1kV, S7, Kuka, Interbus, Profinet, Profibus.
- wykształcenie z kierunku automatyk, elektrotechnik,
- mile widziana znajomość przekładni i robotów KUKA, ABB, FANUC,
- mile widziana znajomość systemów Siemens Simatic Step7, WinCC.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
- zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy,
- premie miesięczne oraz roczne, uzależnione od wyników zespołu,
- umowę o pracę,
- pakiet socjalny.

Miejsce pracy: Swarzędz
Dostępna również powyższa oferta w drugiej siedzibie firmy we Wrześni.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Listopad, 2018  11:41

Identyfikator: 644910

Wyświetleń: 941