Swarzędz, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektromechanik Urządzeń Produkcyjnych

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik

Obowiązki:
- utrzymanie ruchu maszyn/urządzeń na produkcji,
- naprawa i parametryzacja urządzeń parku maszynowego,
- diagnostyka oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi,
- przeglądy oraz remonty z zakresu elektryki i mechaniki maszyn
- modyfikacja i modernizacja istniejących układów elektrycznych i mechanicznych
- wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych zmierzających do eliminacji awarii linii produkcyjnej.

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- uprawnienia SEP,
- wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektronik, serwisant urządzeń elektrycznych, elektrotechnik, elektroenergetyk),
- mile widziana znajomość przekładni i robotów KUKA, ABB, FANUC,
- mile widziana znajomość diagnostyki, podstawy budowy maszyn.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
- szkolenie stanowiskowe,
- premie miesięczne oraz roczne (uzależnione od wyników zespołu),
- przyjazną atmosferę.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Listopad, 2018  11:50

Identyfikator: 644911

Wyświetleń: 916